Изложба пчелициних радости у Официрском дому

Јавна предшколска установа Пчелица организовала је велику Изложбу пчелициних радости. Простор у Официрском дому је био мали да прими све заинтересоване грађане и децу којој су васпитачи поклонили ову чаробну бајку.

Почев од гињол лутки, домаћих и дивљих животиња, ликова из бајки, аутомобила, принцеза, принчева, новогодишњих украса, балерина, представника народних ношњи до Малог принца био је призор за уживање.

Вредне руке васпитача и медицинских сестара васпитача су данима стварале да би грађанима Ниша, а пре свега свим малишанима показали колико је лутка значајна у одрастању детета.

„Жеља нам је била да покажемо колико и шта можемо ми васпитачи. Колико смо креативни и шта све може наша машта удружена са жељом да нашу установу прикажемо и у неком другачијем свету. Наша изложба није само призор за уживање, она има и едукативну црту, јер свака лутка шаље неку поруку“, изјавила је директорица Светлана Митић од које је и потекла ова идеја.

Она је поручила да пчелице не стају, да су спремне за нова изненађења којих ће ускоро бити још.