Јесењи стручни сусрети медицинских сестара предшколских установа Србије у Кладову

Јесењи стручни сусрети медицинских сестара предшколских установа Србије – рефлексивни практичари у грађењу заједнице учења у вртићу, одржани су ове године у Кладову.

Са циљем унапређивања професионалних компетенција, оснаживању, критичком преиспитивању и развијању рефлексивне праксе, учесницима  је дата јединствена могућност
дискусије о новим Основама предшколског васпитања и образовања “ Године узлета.“

Важност скупа је перманентно стручно усавршавање, као размена искустава добре праксе са циљем квалитета и бољег рада са децом најмлађег узраста.

Стручном скупу присуствале су медицинске сестре – васпитачи и медицинске сестре превентиве здравствене заштите Јелена Јовановић Ђошев и Драгана Јанковић.